equalizer.gif (240Ã?320)
      
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

1: Saygılı davranış: size bir chat/sohbet platformu kurduk. Platformda tüm misafirlere saygılı davranmak ve düzgün bir uslup kullanmak mecburidir. "Lan, la , oğlum" gibi argo sayılabilecek kelimeler kullanmaktan kaçının. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız, diğer misafirlerede öyle davranın. Bu şekilde hepimiz için temiz ve saygılı bir sohbet kanalı sağlamış oluruz. Size yardımcı olmaya çalışan oyuncuların ya da adminlerin iyiniyetlerini suistimal ve kötü niyet ile ilişkilendirilebilecek davranışlar uygunsuzdur.

2: Her türlü şiddet, küfür, argo, uyuşturucuyu özendirici, pornografik, ırkçılık, söylemler, siyasi parti propagandaları yasaktır ve ceza olarak sohbet kanalından sınırlı veya sınırsız sürelerle yasaklanabilir ya da hesabınız silinebilir.

3: Provakasyon/trollemek: Trollemek öncelikle sohbet kurallarına alaylı sözlerle karşı gelmek ve sohbet kurallarını çiğnemektir. Böyle bir davranış kabul edilemez ve sohbetten atılmanıza sebep olabilir.

4: Gizlilik: misafirlerin özel bilgilerini yayınlamak (adres, telefon numarası, e-posta adresi,özel yazışmalar vs.) kesinlikle yasaktır.

5: Uyarı sohbetten atılma hakkında yorum yapmak ve chat moderatörünü yargılamak kesinlikle yasaktır : Evrensel sohbet platformunda uyarılar, chatten atılmalar hakkında yorum yapmak veya yargılamak yasaktır. Eğer uyarı yada chatten atılma hakkında konuşmak istiyorsanız cezayı veren Chat Moderatörü ile özel sohbette konuşabilirsiniz. Chat moderatörünü haksız buluyorsanız admin ile konuşabilirsiniz.

6: Sohbet dili: Sohbet odalarında mevcut dili yani "Türkçe" yi kullanmak zorunludur.

7: Spam/diğer reklam yapmak Sürekli diğer misafirlerin sohbetlerini bölmek, amaçsız konuşmalar, anlamsız kelimeler yazmak , diğer misafirleri rahatsız etmek, başka web tabanlı oyunların reklamını yapmak, büyük harfle yazışmak yasaktır ve ceza olarak sınırlı veya sınırsız chatten atılabilirsiniz.

8: Birden fazla hesap açmak yasaktır: Ceza olarak tüm hesaplar silinebilir. Birden fazla üyelik tavsiyesi yapanlarda cezalandırılacaktır.

9: Kötüleyici yazışmalar: Diğer misafirleri kötüleyen ve aşağılayan yazışmalar ve bağlantılar yayınlamak yasaktır

10: Sizden önce ihlal yapan misafirlerin İhlallerini tekrarlamak, alıntı yapmak yasaktır

11: Genel Sohbet: Misafirlerin serbestçe konuşup , iletişim içinde bulunabileceği bölümdür. Yukarıdaki sohbet kurallarına uymayan kişilerin üyelikleri sınırlı veya sınırsız süre ile sohbet platformundan yasaklanacaktır.

                                                                                                              Siz FM